adv

Logistyka

 
Dysponujemy magazynem klasy A o powierzchni 6000m2 w doskonałej lokalizacji jakim jest kompleks logistyczny Panattoni Park Pruszków , położony 20km od Warszawy. Jest to nowoczesny obiekt zawierający powierzchnie magazynowo-produkcyjne oraz pomieszczenia biurowe w bardzo wysokim standardzie. Proponujemy naszym Klientom dogodne formy wykorzystania zarówno istniejącej infrastruktury jak i naszego doświadczenia. Hala magazynowa wyposażona jest w rampy załadunkowo-rozładunkowe posiadające najazdowe platformy z indywidualną regulacją wysokości i automatycznie rolowanymi bramami. Nasze magazyny wraz z wyposażeniem pomocniczym pozwalają na obsługę towarów wielkogabarytowych. 
Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt umożliwiający szybką i profesjonalną obsługę logistyczną. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które w pełni zaspokoją wysokie wymagania naszych Klientów.
Zakres usług:
 • realizowanie zleceń logistycznych,
 • realizowanie i obsługa kontraktów Klienta,
 • krótko i długoterminowe magazynowanie towarów,
 • rozładunki i przeładunki, 
 • kontrola ilościowa i etykietowanie
 • konfekcjonowanie
 • kompletacja wysyłek
 • sortowanie
 • pakowanie i przepakowywanie
 • inne usługi realizowane w oparciu o wymogi klienta.

W ramach usług oferujemy pełne raportowanie stanów magazynowych w zakresie rzeczowym i czasowym ustalanym z Klientem. Współpracujemy z wieloma firmami przewozowymi co pozwala nam również organizować transport produktów do Klienta końcowego w ramach kompleksowej obsługi kontraktów. Daje nam to możliwości elastycznego kształtowania cen całej usługi i w efekcie bardzo korzystne warunki współpracy z naszymi Klientami.

Montaż szaf telekomunikacyjnych

 

 Obecnie obsługujemy NSN w zakresie montażu,  uruchomienia i testowania systemów telekomunikacyjnych wąsko (FastLink) i szerokopasmowych (IPDSLAM). Na miejscu montujemy sprzęt w szafach telekomunikacyjnych,  wykonujemy wszystkie kable (zasilające, sygnałowe, alarmowe itd.), okablowanie przełącznic MDF. W razie potrzeby projektujemy i wykonujemy okablowanie specjalne, uczestniczymy w rozwiązywaniu problemów technicznych. Wykonujemy też dokumentację techniczną i powykonawczą. Każda szafa telekomunikacyjna jest poddana testom elektrycznym i funkcjonalnym a zapis końcowej konfiguracji jest zapisywany i przechowywany w naszym archiwum. Dzięki temu szafa wyjeżdżając na obiekt posiada pełną dokumentację, jest wykonana dokładnie według wcześniejszych ustaleń, kompletnie przetestowana – wymaga tylko posadowienia, podłączenia zasilania (nie są potrzebne żadne prace uruchomieniowe , wgrywanie SW itp.). Wykonujemy też zadania specjalne. Realizujemy zlecenia opracowania nowych rozwiązań np. przełącznic MDF, ODF, obudów, złącz, adapterów, kabli, systemów sterowania itp.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie montażu i uruchamiania podobnych systemów. Oferujemy pomoc w sprawnej realizacji kontraktu Klienta . Przykładowy zakres takiej usługi:

 • Rozpoczęcie realizacji kontraktu Klienta:  całość zamówionego sprzętu telekomunikacyjnego Klienta oraz szafy są dostarczone do magazynu Lognet,
 • Klient zleca wykonanie dokumentacji, okablowania,  zakup materiałów instalacyjnych i innych podzespołów oraz montaż szaf,
 • Lognet dokonuje właściwych  zakupów, wykonuje okablowanie i dokumentację,
 • Lognet  wykonuje w szafie montaż wszystkich podzespołów telekomunikacyjnych , zasilania, przełącznic MDF/ODF, okablowania, wykonuje testy elektryczne i funkcjonalne, wyposaża szafę w certyfikat/raport testów (przydatny przy odbiorze przez Klienta końcowego),
 • Lognet archiwizuje dokumentację techniczną oraz zapisy konfiguracji systemu,
 • Lognet przechowuje zmontowaną szafę do czasu zgłoszenia gotowości obiektu do instalacji, 
 • Klient zleca wysyłkę kompletnej szafy oraz dodatkowych materiałów na wskazany obiekt,
 • Lognet organizuje transport i realizuje wysyłkę,
 • Na żądanie lub okresowo Lognet dostarcza raporty stanów magazynowych, statusy wysyłek itp.

Klient dostarcza zakontraktowany sprzęt telekomunikacyjny da naszego magazynu – resztą zajmujemy się my. Dopilnujemy aby niczego nie zabrakło, system działał, spełniał każde nietypowe nawet wymagania Klienta i został terminowo wysłany na obiekt. Każda szafa będzie zmontowana wg tych samych standardów a dokumentacja będzie dostępna na życzenie w archiwum. Wszystkie prace wykonywane są przez wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. 

Produkcja kabli

 

Realizujemy zamówienia na produkcję kabli telekomunikacyjnych sygnałowych, alarmowych, zasilających, ethernetowych/LAN oraz kabli specjalnych. Specjalistyczny park maszynowy którym dysponujemy umożliwia nam produkcję większości typów kabli; od zaciskanych, poprzez lutowane na kablach IDC kończąc. Oferujemy kompleksową usługę od zaprojektowania do wykonania według zatwierdzonej lub dostarczonej specyfikacji. Do produkcji używamy materiałów i komponentów najwyższej jakości. Każdy kabel jest poddany kontroli jakości z wykorzystaniem specjalnych testerów. Współpracujemy z dostawcami kabli i osprzętu zarówno zagranicznymi jak i polskimi zawsze kierując się zasadą utrzymania właściwej proporcji jakość-cena. Nasi dostawcy to m.in. Draka, Leoni, Technokabel, Madex, Helukabel, Tyco Electronics, EPT, Erni, ADC Krone, 3M i wielu innych. Realizujemy zamówienia na kable sygnałowe stacyjne do urządzeń IP DSLAM firmy Nokia Siemens Networks. Realizacja produkcji obejmuje kable abonenckie łączące urządzenie aktywne z przełącznicą MDF, kable połączeniowe karta abonencka- karta splitera. Nasze kable są wykorzystywane są w projektach na całym świecie!
 
Zapraszamy do współpracy.